top of page
  • Фото автораПресслужба

Депутати протестували електронну систему голосування «Голос»

Відбулося пленарне засідання ХІІІ сесії Новоселицької міської ради.

Сесія проходила в оновленому залі засідань, який було відремонтовано і обладнано для проведення сесійних засідань та інших публічних заходів в рамках Програми «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ приносить кращі результати та ефективність» (#DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (#USAID) за спів фінансування Новоселицької міської ради.

Участь в роботі сесії взяли експерти програми Войцех Одзімек (Польща), Назар Глинський та Олег Процак.

Перед початком засідання експерти поспілкувалися з депутатами, подякували жителям громади за активну участь в реалізації програми на території Новоселицької громади і висловили сподівання, що в подальшому спільними зусиллями вдасться реалізувати чимало гарних ініціатив на користь громади та її жителів.

Сесія затвердила Стратегію сталого розвитку Новоселицькох МТГ на 2021-2029 роки, план з покращення послуги з благоустрою (парки та зелені насадження) на території Новоселицької міської територіальної громади, які реалізуються, до речі, також в рамках програми DOBRE.

Під час сесії депутати голосували не лише звично: підняттям рук і на паперових носіях – в тестовому режимі проходило голосування в системі електронного голосування «Голос».

Також затверджено звіт «Про виконання міського бюджету за 9 місяців 2021 року», внесено змін до міського бюджету на 2021 рік.

Про внесення змін та доповнень до Положення про сектор-службу у справах дітей апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради затвердженого рішенням І сесії VІІІ скликання від 08.12.2020 р. №1\10.

Затверджено Статут Комунальної установи «Новоселицький інклюзивно-ресурсний центр» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області (нова редакція).

Внесено зміни до рішення Новоселицької міської ради від 09.07.2021р. № 10/12 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Новоселицької міської ради, що підлягають приватизації в 2021 році».

Депутати своїм рішенням створили Тимчасову контрольну комісії з метою вивчення діяльності комунального некомерційного підприємства «Новоселицька лікарня» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

Рішенням сесії перейменовано дві вулиці: Горького в місті Новоселиця (відтепер вона матиме назву Старий Кордон) і вулиці Галана в селі Маршинці (вул. Червона Рута).

Розглянуто заяви громадян, з яких прийнято відповідні рішення.


128 переглядів0 коментарів