• Пресслужба

До уваги споживачів теплової енергії

Відповідно до п.п.2 п.А ст.28 та ст.ЗО ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п.2 п.1 ст.7 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», ЗУ « Про засади державної регуляторної політики у сфері громадської діяльності», та ст. 31 ЗУ «Про житлово - комунальні послуги» ТОВ «НОВА ЕРА - ЕНЕРГЕТИЧНА ГРУПА» пропонує на розгляд економічно обгрунтовані тарифи на теплову енергію вироблену з використанням альтернативних джерел енергії ( дров різних порід) (виробництво, транспортування та постачання теплової енергії):

для бюджетних -3602,90 грн. за 1 Гкал. при собівартості 2624,49 грн. за 1 Гкал для іптттих споживачів - 3602,90 грн. за 1 Гкал. при собівартості 2624,49 грн. за 1 Гкал.

Пропозиції приймаються за адресою: Новоселицька міська рада, вул. Чкалова, 7, м. Новоселиця, Чернівецький р-н Чернівецької області до 2 грудня 2021 р.

8 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Інформація: фінансова звітність та матеріально-технічну базу КУ «Новоселицька публічна бібліотека»

Інформація про фінансову звітність та матеріально-технічну базу Комунальної установи «Новоселицька публічна бібліотека» Новоселицької міської Чернівецького району Чернівецької області ради та умови п

До уваги представників громадських організацій у сфері культури Новоселицької МТГ

У зв’язку з оголошенням конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Новоселицька публічна бібліотека» Новоселицької міської ради (25.11.2021), просимо Вас долучитись до участі у роботі конк