top of page
  • Фото автораПресслужба

Експерти програми DOBRE представили звіт з оцінки управління фінансами Новоселицької громади

Експерти програми DOBRE представили звіт з оцінки управління фінансами Новоселицької міської територіальної громади. Цей звіт є одним із етапів реалізації Програми та покликаний вдосконалити управління фінансами, надати практичні поради щодо покращення фінансового управління.


Зокрема, експерти надали свою оцінку щодо структури виконавчих органів влади в громаді, закріплення функції у відповідних положеннях, наявності стратегічних документів, публічності комунальних підприємств, процесу формування бюджету, затвердження та оприлюднення відповідної інформації, адміністрування доходів, виконання бюджету, бухгалтерського обліку та фінансової звітності, управління активами тощо. Інформація подавалася у розрізі порівняння з відповідними показниками інших громад Буковини, що беруть участь у програмі DOBRE Відбулася жвава дискусія, в ході якої обговорено шляхи покращення управління фінансами у Новоселицькій громаді. Для цього представники громади пройдуть навчання під час тренінгу «Прозорість бюджетного процесу та фінансового управління в ОТГ».

Захід проведено в рамках Програми «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ приносить кращі результати та ефективність» (#DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Новоселицька територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.

47 переглядів0 коментарів