top of page
  • Фото автораПрес-служба

Задля здорового способу життя


В рамках програми DOBRE (молодіжний компонент), завершено встановлення вуличних тренажерів у м. Новоселиця, селах Маршинці, Рокитне, Зелений Гай та Берестя.

Мета проєкту полягає у популяризації здорового способу життя та підвищення участі молодих людей у активному житті громади, завдяки покращенню інфраструктури на умовах реалізації спортивного та творчого потенціалу на відкритому просторі.

В кожному з населених пунктів встановили від 3 до 6 тренажерів з цілодобовим доступом, які розміщені поблизу та/або на території навчальних закладів чи спортивних майданчиках. За кошти програми DOBRE закуплено тренажери, лави, смітники, а за кошти місцевого бюджету облаштували дані локації. Запрошуємо усіх, зокрема молодь, скористатися вуличними тренажерами задля покращення свого фізичного стану та емоційно розвантажитись від нинішніх реалій в країні. Дякуємо молоді за чудову ідею проєкту та волонтерський внесок. Також дякуємо всім небайдужим жителям громади, які долучилися до робіт з облаштування даних локацій.


5 переглядів0 коментарів