top of page
  • Фото автораПресслужба

Запрошуємо взяти участь в обговоренні!

Шановні жителі громади! Запрошуємо вас взяти участь в обговоренні проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків і зборів на 2022 рік».

Згідно зі статтею 10 та пунктом 12.3 статті 12 Податкового кодексу України законодавчо закріплено право органів місцевого самоврядування встановлювати місцеві податки та збори в межах своїх повноважень.

Податковим кодексом України визначено, що органи місцевого самоврядування приймають рішення про встановлення місцевих податків та зборів та офіційно оприлюднюють до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується їх застосування.

Відповідно до пункту 12.3.5 статті 12 Податкового кодексу України, якщо Новоселицька міська рада не прийняла рішення про встановлення відповідних місцевих податків і зборів, що є обов'язковими згідно з нормами Податкового кодексу України, такі податки до прийняття рішення справляються виходячи з норм Податкового кодексу із застосуванням їх мінімальних ставок, а плата за землю справляється із застосуванням ставок, які діяли до 31 грудня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування плати за землю.

Ваші пропозиції щодо місцевих податків і зборів на 2022 рік просимо надсилати за адресою novmeria@gmail.com, або будь яким іншим способом комунікації.

Завантажити документ можна ТУТ