• Пресслужба

Заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Тетяна Булавка звернулася до пл


У червні 2021 року (враховуючи вихідні дні)- останній день сплати єдиного податку 18 червня 2021 року. Звільнення від сплати єдиного соціального внеску та єдиного податку для підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування 1 групи, закінчилося 31 травня 2021 року!

Відповідно з 1 червня 2021 року для платників єдиного податку 1 групи відновлюється обов'язок сплати єдиного податку та єдиного соціального внеску.

Податковим кодексом визначено термін сплати авансових внесків з єдиного податку фізичними особами підприємцями, що обрали спрощену систему оподаткування першої та другої групи до 20 числа щомісячно. У червні 2021 року (враховуючи вихідні) - останній день сплати єдиного податку 18 червня 2021 року. А єдиний соціальний внесок за червень цього року - сплачуємо до 20 липня 2021р.

Фіксовані ставки єдиного податку встановлюються сільськими, селищними, міськими радами або радами об'єднаних територіальних громад у відсотках від Прожиткового мінімум для працездатних осіб, який з 1 січня 2021 року складає 2270 гривень. Якщо встановлена ставка єдиного податку у розмірі 10 відсотків то сплачуємо 227 гривень.

Необхідно врахувати, що мінімальна сума єдиного соціального внеску у зв’язку із зміною мінімальної заробітної плати у 2021 році складає 1320 гривень в місяць.

0 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Заява Уповноваженого ВР України з прав людини до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

30 липня проголошено Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. У цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян про таку форму сучас