top of page
  • Фото автораПресслужба

Затверджено Програму розвитку Новоселицької громади

Відбулось засідання ХІ-ї позачергової сесії Новоселицької міської ради нинішнього скликання, яке провела голова територіальної громади Марія Нікорич.

Депутати затвердили Програму місцевого економічного розвитку Новоселицької міської територіальної громади Чернівецького області та Плану дії з її впровадження в рамках Програми (DOBRE); ухвалили рішення про забезпечення співфінансування проєкту «Придбання торгових місць для облаштування ярмаркового містечка в м.Новоселиця», в рамках цієї ж Програми. Схвалили прогноз міського бюджету Новоселицької міської ради на 2022-2024 роки і внесли зміни до міського бюджету на нинішній рік. Внесли на засіданні і зміни та доповнення до Програми безпеки Новоселицької міської ради на 2021-2023 роки, затвердивши її в новій редакції, завдяки цим змінам зокрема буде реконструйовано перший поверх відділу поліції, де облаштують так званий фронт-офіс з прозорими стінами.

Прийняли учасники пленарного засідання і низку рішень щодо роботи лікарняних закладів громади. Зокрема затвердили Фінансові плани КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Промінь здоров`я» Новоселицької міської ради на 2022 рік.

і КНП «Новоселицька лікарня» Новоселицької міської ради на 2022 рік. Внесли зміни та доповнення до Програми розвитку культури, збереження національних традицій та звичаїв Новоселицької об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 роки, затвердивши її в новій редакції. І затвердили мережу закладів освіти Новоселицької МТГ на 2021/2022 навчальний рік та порядок зарахування дітей до закладів дошкільної освіти/ дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти Новоселицької МТГ.

Депутати вирішили і низку земельних питань, яких у порядку денному було понад сто і стосувалися вони і комунальної власності, і приватної власності жителів громади.

З депутатським запитом звернувся Іван Фока («За майбутнє») – стосовно вибірки гравійно-піщаної суміші в районі Зеленого Гаю, депутати вирішили переадресувати запит до правоохоронних органів.

92 перегляди0 коментарів