top of page
  • Фото автораПрес-служба

Знайомство з громадою


5 квітня продовжився візит делегації Слобожанська територіальна громада Дніпропетровської області в Новоселицьку громаду, вони ознайомилися з роботою низки установ.

Начальник ЦНАПу Тетяна АГРАТІНА розповіла про те, завдяки якому проєкту стало можливим створення комфортних умов та можливості надавати понад 200 адміністративних послуг для жителів громади.

Директор КУ "Центр надання соціальних послуг" Діна ГУЛЬПАК ознайомила з тонкощами роботи установи, участі у проєкті, завдяки якому в громаді є ресурсна кімната, де надається психологічна допомога жертвам домашнього насильства.

Начальник КУ "БТІ" Аурел СЛАНІНА розповів про роботу комунальної установи та перелік послуг, які надає установа.

Світлана СКРИКУЛЯК, голова Агенції, поділилася досвідом роботи у проєктній діяльності і як війна змусила перепрофілювати напрям проєктів спрямованих на розвиток інфраструктури та попередження надзвичайних ситуацій на гуманітарні та соціальні. Гості зауважили, що, на жаль, у даній сфері вони пасуть задніх.

Цікавий діалог виник у делегації з редактором газети «Слово Правди» Ганною ВАКАРЧУК. Оскільки Слобожанська громада не має укладеної угоди на висвітлення своєї діяльності, тож їх зацікавила така співпраця органу місцевого самоврядування та друкованого видання – газети.

Неабияк гостей вразила зустріч з головою та працівниками міської організації Червоного Хреста України. До слова, на Слобажанщині немає власного осередку Червоного Хреста, тому розмова вийшла досить змістовна. Голова організації Марина ГЛІГОР ділилася досвідом, як завдяки проєкту "BraVo" у співпрації з міською радою, вдалося зробити ремонт приміщення та закупити необхідну техніку, меблі, тощо. Тепер щотижня діти ВПО можуть прийти та прийняти участь у різних інтерактивних іграх з певним психологічним розвантаженням; розповіла про надання допомоги ВПО та місцевим жителям.

У медичному пункті CAР ANAMUR заступник міського голови Руслан МАЙДАНСЬКИЙ розповів, з чого почалася співпраця з організацією та як нині працює організація на теренах всієї України.

Заключним візитом стало знайомство з працівниками Сектору-служби у справах дітей.

Гості з Дніпропетровщини відвідали також місто Чернівці. Родзинкою екскурсії був ЧНУ імені Юрія Федьковича та інші архітектурні пам'ятки міста.

5 переглядів0 коментарів