top of page
  • Фото автораПрес-служба

З Днем міста, Новоселице!


Шановні новосельчани та гості міста!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення Дня міста!

Новоселиці – 567 років! У День народження міста ми дякуємо усім, завдяки кому продовжуємо жити, працювати та мріяти. А головне – любити свою рідну Новоселицю!

Втретє поспіль – спочатку через ковід, вже другий рік триває війна – відтерміновано гучне святкуваня Дня міста. Але ж ми про нього не забули та обов’язково відсвяткуємо й привітаємо всіх й кожного після Перемоги.

День міста – це особливий день, бо іменини рідного міста – це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто – його вулиці, будівлі, сквери, парк і храми, його минуле і сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував та боронив від ворога, хто став на його захист та всієї України сьогодні. Низько схиляємо голови у скорботі перед пам’яттю загиблих новосельчан, яким не судилося зустріти весну, а за разом і День міста. Вічна їм пам’ять…

Усі досягнення, якими багата Новоселиця, складаються з щоденної праці, знань і талантів її мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського вигляду.

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

Дякую кожному з вас, шановні новосельчани, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток міста, поліпшення добробуту його жителів.

Від щирого серця вітаю всіх новосельчан з Днем міста! Від усієї душі зичу місту динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям нашого славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше місто завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

З днем народження, Новоселице!

З повагою Марія НІКОРИЧ, голова Новоселицької МТГ

2 перегляди0 коментарів