• Пресслужба

З нагоди 31-ї річниці виведення військ з Афганістану

У новоселицькому будинку культури відбулися урочистості за участю воїнів-афганців, їх рідних, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, військовослужбовців, трудових колективів, громадськості, які були присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Афганістану.


Перед початком урочистостей воїни поклали квіти до символічного обеліску пам’яті загиблих і померлих побратимів. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів, Героїв Небесної Сотні, і тих, хто поліг під час антитерористичної операції.

Своїх побратимів привітав голова обласної та районної організації «Української спілки ветеранів Афганістану» Петро Раца. На сцену вийшла також єдина жінка-афганець Новоселиччини – Неля Тудос. Учасники бойових дій на території інших держав були нагороджені почесними грамотами та ювілейними медалями.

Також, Петро Раца вручив керівництву району пам'ятні монети, присвячені українським військовослужбовцям “Обов’язок/Мужність/Пам’ять”, які Нацбанк України ввів в обіг напередодні відзначення свята.

21 перегляд0 коментар
Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon