top of page
  • Фото автораПресслужба

Кампанія декларування доходів під час карантину

Як наголосив начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Новоселицького управління ГУ ДПС у Чернівецькій області Дмитро Одажіу, Законом України від 17 березня 2020 року №533 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID – 19)», термін подання річної декларації про майновий стан і доходи подовжено до 01 липня 2020 року, а сплата податкових зобов’язань до 01 жовтня 2020 року.

Тому, для безпечного виконання свого конституційного обов’язку, радимо скористатися сервісом ДПС України «Електронний кабінет платника», який передбачає часткове автоматичне заповнення податкової декларації на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна.

Зі слів посадовця, станом на 01 травня 2020 року, на території обслуговування Новоселицького управління 276 громадян вже задекларували свої доходи, отримані протягом 2019 року.

Із них, 90 - скористалися правом на податкову знижку та за результатами підтверджуючих документів задекларували до повернення 278,1 тис. гривень раніше сплачених коштів.

Решта, 186 - задекларували 16,3 млн. гривень доходу, з яких підлягає сплаті до бюджету 445,5 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб та 85,1 тис. гривень військового збору.

В разі необхідності, ви маєте можливість отримати консультації фахівців Новоселицького управління ГУ ДПС у Чернівецькій області за номерами телефонів: (03733) 50967.

11 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, 3 березня в Реєстрі електронних документів на сайті ДПС з'явилися електронні формати для єдиної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ. У податковій