top of page
  • Фото автораПресслужба

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» повідомляє

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради інформує, що згідно Закону України «Про соціальні послуги» та Постанови Кабінету міністрів України від 01червня 2020 року № 587 «Про організацію надання соціальних послуг» передбачено надання платних соціальних послуг особам похилого віку, інвалідам, сім’ям з дітьми, молоді, які перебувають в складних життєвих обставинах та іншим вразливим верствам населення в залежності від їхнього середньомісячного сукупного доходу.


З 01 серпня 2021 КУ «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської надаватиме платні соціальні послуги. Але платить доведеться не всім. Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради надаватиме соціальні послуги в порядку передбаченому діючим законодавством:

- за рахунок бюджетних коштів;

- з урахуванням диференційованої плати залежно від доходу отримувача соціальних послуг;

- за рахунок отримувача соціальних послуг/третіх осіб.

На отримання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів мають право:

- особи, які постраждали від торгівлі людьми;

- постраждалі від домашнього насильства;

- діти з інвалідністю;

- особи з інвалідністю І групи;

- діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа до 23 років;

- сім’ї опікунів, піклувальників;

- прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу;

- сім’ї патронатних вихователів;

- особи, сукупний середньомісячний дохід яких не перевищує двох прожиткових мінімумів для відповідних категорій осіб.

Також за рахунок бюджетних коштів всім категоріям осіб надаються соціальні послуги з інформування, консультування та соціальні послуги, що надаються екстрено (кризово).

На надання безоплатної соціальної послуги догляд вдома мають право особи похилого віку чи інваліди, середньомісячний сукупний дохід яких становить менше двох прожиткових мінімумів і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнанні інвалідами в установленому порядку.

З установленням диференційованої плати в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, надаються соціальні послуги отримувачам соціальних послуг, середньомісячний сукупний дохід яких перевищує два прожиткові мінімуми, але не перевищує чотири прожиткові мінімуми для відповідної категорії осіб.

За рахунок отримувача соціальних послуг або третіх осіб надаються соціальні послуги особам/сім’ям, середньомісячний сукупний дохід яких перевищує чотири прожиткові мінімуми для відповідної категорії осіб.

Вартість соціальних послуг розраховано згідно Наказу Мінсоцполітики від 07 грудня 2015 року № 1186 «Про затвердження методичних рекомендацій розрахунку вартості соціальних послуг» та Постанови Кабміну від 01 червня 2020 року № 428 «Про затвердження порядку регулювання тарифів на соціальні послуги».

57 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення щодо реорганізації Слобідського ліцею Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області 1. Орган

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення щодо реорганізації Малинівського ліцею Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області 1. Орга