• Пресслужба

Комісія ТЕБ та НС розглянула стан епідемічної ситуації та готовність комунальних до зимового періоду

Під головуванням міського голови – голови комісії з питань ТЕБ та НС Марії Нікорич 5 листопада 2021 року в залі засідань Новоселицької міської ради відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Враховуючи протокол засідання обласної комісії ТЕБ та НС, продовжено дистанційну форму навчання для здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти, закладів позашкільної освіти всіх форм власності з 8 листопада 2021 року.

Розглянуто питання «Про стан готовності комунальних, об’єктових служб, підприємств та установ до дій в умовах осінньо-зимового періоду 2021-2022 років. Затвердження комплексного плану заходів щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і пожежної безпеки в осінньо-зимовий період 2021-2022 р.р.»

В результаті роботи комісії було прийнято відповідні рішення щодо сталої роботи комунальних об’єктів Новоселицької міської ради в умовах осінньо-зимового періоду 2021-2022 р.р.

106 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Який документ повинен надати приватний підприємець – платник єдиного податку на вимогу покупців

Який документ повинен надати приватний підприємець – платник єдиного податку на вимогу покупців за продані товари, якщо він має право не використовувати РРО? У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій

<