top of page
  • Фото автораПресслужба

Координаційний комітет проаналізував фінальний звіт транскордонного проєкту

Сьогодні відбулось засідання координаційного комітету з впровадження проєкту "Транскордонне співробітництво пожежно-рятувальних служб" код ENI 2SOFT / 4.2 / 89, у партнерстві з комуною Владень повіту Ботошань (Румунія). Участь у ньому взяли голова Новоселицької МТГ Марія Нікорич, примар комуни Владень Войку Мораріу та менеджер з комунікацій проєкту Георгій Чобану, працівники апарату виконкому міськради, які брали участь у реалізації проєкту.


Учасники зустрічі проаналізували фінальний звіт проєкту. При цьому відзначили, що завдяки його імплементації вдосконалено спільне управління ризиками в комуни Владень та в місті Новоселиця. Місцеві рятувальні команди оснащено транспортними засобами і спеціалізованим пожежно-рятувальним обладнанням, засобами зв'язку, що дало можливість зекономити кошти місцевих бюджетів – як в Новоселиці, так і Владенях. Підвищено ефективність роботи персоналу, який працює у сфері пожежно-рятувальної діяльності, - шляхом обміну досвідом і спільної підготовки. Проведено чималу роботу для підвищення рівня свідомості жителів громад.

Крім того, підвищено швидкість та поліпшено систему реагування і управління природними та техногенними катастрофами – шляхом розробки стратегії та планів дій на випадок надзвичайних ситуацій тощо. Відтак набутим досвідом і знаннями ново сельчани поділяться з колегами із сусідніх громад – про це домовились учасники зустрічі.

За результатами зустрічі підписано спільний протокол про достовірність інформації, викладеної у звіті.

40 переглядів0 коментарів