top of page
  • Фото автораПресслужба

Молодіжна рада Новоселицької громади візьме участь в реалізації проєкту співпраці громад

Відбулася ІІІ сесія Молодіжної ради Новоселицької громади.Представники апарату виконкому Новоселицької міської ради представили колегам з «молодіжки» проєкт «Спільне коріння, як поштовх до сталого розвитку Новоселицької та Новоукраїнської ОТГ», в рамках якого в Новоселицькій громаді заплановано придбання мобільної сцени із світловою та звуковою апаратурою, «кінотеатру під відкритим небом», проведення фестивалю, виготовлення документального фільму, а також конкурс відеороликів (відеоряду) про культурну спадщину Новоселицької громади.

Саме до проведення конкурсу відеоробіт запросили долучитись Молодіжну раду. Було обговорено проєкт Положення «Про кращий відеоряд про культурну нематеріальну спадщину Новоселицької територіальної громади», яким встановлюється порядок проведення у 2021- 2022 році конкурсу в рамках проєкту «Спільне коріння як поштовх до сталого розвитку Новоселицької та Новоселександрівської об’єднаних територіальних громад», метою якого є популяризація нематеріальної культурної спадщини серед учнів, молоді Новоселицької МТГ із застосуванням освітньої методики, культурно-освітній розвиток, формування національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальна підтримка талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.

Молодіжна рада опрацює проєкт Положення, надасть свої зауваження , пропозиції та затвердить на наступному засіданні.

Молодіжна рада заслухала звіт про реалізацію спільної молодіжної ініціативи – ІДЕАТОН, який був реалізований за підтримки Українського Народного Дому м.Чернівці. Нагадаємо, що був проведений Еко-день (ТОЛОКА), під час якого прибрано лісосмугу у прибережній зоні р.Прут.

Про результати відзітувала молодіжний працівник громади Ірина Унгурян, співавторка проєкту (спільного із заступником голови Молодіжної ради Сергієм Рябко). Вона подякувала за активну участь Молодіжної ради, відзначила, що завдяки їх ініціативі, захід поширився на всю громаду та передала пам'ятні подарунки, які стануть корисними у подальшій роботі.

Також на сесії представлено освітній проєкт створення розмовного клубу з англійської мови на базі школи іноземних мов «GO AHEAD», хід реалізації проєкту «Активні парки Буковини».

Заступник голови міської ради Руслан Майданський ознайомив присутніх із ходом реалізації ще одного проєкту в рамках програми #DOBRE – встановлення вуличних тренажерів у населених пунктах громади.

Депутати молодіжної ради прийняли низку рішень з організаційних питань, зокрема щодо участі членів «молодіжки» у засіданнях виконкому та сесіях міської ради.

206 переглядів0 коментарів