top of page

Міська рада прийняла бюджет на наступний рік

А також низку програм соціально-економічного розвитку та прийняла у власність громади установи освіти і культури.

Відбулася чергова сесія Новоселицької міської ради ОТГ. Загалом депутати обговорили понад сто питань порядку денного. Традиційно, левова частка припала на земельні питання. Міська рада прийняла бюджет на 2020 рік. Доходи і видатки міського бюджету затверджено у сумі майже 164 млн 700 тис. грн. Серед основних також обговорили наступні питання: внесення змін до міського бюджету на 2019 рік, звіт про виконання Програми соціального та економічного розвитку за 2019 р., затвердження Статуту Новоселицької міської ради територіальної громади.

Депутати затвердили ряд Програм на наступний та подальші роки, які пов'язані з життєдіяльністю громади: соціального та економічного розвитку; соціальної підтримки малозабезпечених верств "Турбота"; соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей; утримання у належному стані доріг; реформування і розвитку житлово-комунального господарства; з охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів "Екологія"; розвитку культури, збереження національних традицій та звичаїв; розвитку книговидавництва та інформаційної сфери; підтримки матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я розташованих на території ОТГ і надання фінансової допомоги для лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювання.

А ще затвердили: структуру та загальну чисельність апарату виконавчого комітету, закладів культури та МПО, план роботи на перше півріччя, розмір вартості харчування та плати за харчування дітей у ДНЗ та ЗОШ.

Міська рада прийняла рішення про прийняття у комунальну власність бібліотечного фонду бібліотечних установ, які наступного року чекатиме реформування відповідно до вимог часу. Також прийнято рішення про безоплатне прийняття у комунальну власність ОТГ "Новоселицького інклюзивно-ресурсного центру", КУ "Новоселицький районний будинок культури". Крім того, у комунальну власність ОТГ прийнято нерухоме та інше майно, закріплене за державними установами "Новоселицька музична школа ім. М. Мозгового", "Новоселицька музична школа", які в майбутньому стануть комунальними установами Новослицької ОТГ.

Обговорено ряд інших питань, з яких прийнято відповідні рішення.

71 перегляд0 коментарів