• Пресслужба

Міський голова взяла участь у нараді щодо ситуації із захворюваністю на коронавірус

Сьогодні в районній державній адміністрації відбулася нарада щодо ситуації із захворюваністю на covid-19 у Новоселицькому районі. Провів нараду голова РДА Олег Мельничук.
Участь у нараді взяв голова районної ради Дмитро Вакарюк,, голова Новоселицької ОТГ Марія Нікорич, голови і представники громад і сільських рад, керівники лікувальних закладів, представники поліції, контролюючих органів, працівники структурних підрозділів РДА.

На жаль, ситуація із рівнем захворюваності невтішна – це констатували всі учасники наради, ми впритул наблизилися до так званої «червоної зони», встановленої Урядом. Разом з тим, у районній лікарні підготовлені додаткові місця для хворих з підозрою на корона вірус, та тих, у кого діагноз підтверджено, в достатній кількості є засоби захисту, дезінфікуючі засоби та мінімальний пакет ліків. Одночасно., ситуація викликає занепокоєння, адже кількість хворих зростає практично щодня, є важко хворі і випадки смертей. Тож за показниками, які встановлені відповідними документами, Новоселицький район може перейти в «червону зону».

Про ситуацію доповіли головні лікарі Новоселицької районної лікарні Валерій Калараш, КУ «Промінь здоровя» Вячеслав Бежан, в. о. завідувача Новоселицьким Міжрайонним Відділом лабораторних досліджень Вадим Хмель. Також йшла мова про транспортні перевезення в межах району і в напрямку Чернівців та достовірність аналізів на корона вірус, які проводять приватні клініки.

119 перегляд0 коментар
Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon