top of page
  • Фото автораПресслужба

Міський голова Марія Нікорич прозвітувала щодо підсумків роботи у минулому році

Відбулася V сесія Новоселицької міської ради територіальної громади VІII скликання.

Перед початком сесії присутні

вшанували пам'ять загиблих на сході України.

Голова міської територіальної виборчої комісії Микола Каліструк оголосив рішення про складання повноважень депутата Русланом Майданським, у зв’язку із призначенням на посаду заступника міського голови та обрання депутатом Новоселицької міської ради Лії Сірякової. У зв’язку з цим прийнято рішення про внесення змін до персонального складу постійних комісій Новоселицької міської ради та до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Новоселицької міської ради.

Міський голова Марія Нікорич прозвітувала щодо підсумків роботи за 2020 рік. Детальний звіт буде розміщено на сайті у відповідному розділі.

Прийнято рішення «Про звіт голови комісії з реорганізації Динівецької, Малинівської, Довжоцької та Берестянської сільських рад шляхом приєднання до Новоселицької міської ради». Таким чином офіційно завершено процес приєднання цих сільських рад до Новоселицької МТГ.

Сесія внеслая зміни до Програм з охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів «Екологія» на 2020-2021 роки, соціальної підтримки малозабезпечених верств населення Новоселицької ОТГ «Турбота» на 2020-2021 роки. Затверджено Програми «Покращення умов обслуговування платників податків міста Новоселиця та населених пунктів, що входять до складу Новоселицької міської територіальної громади в центрі обслуговування платників податків Новоселицької ДПІ Головного Управління ДПС України Чернівецької області та збільшення надходжень до державного та місцевих бюджетів на 2021-2025 роки», безпеки Новоселицької міської ради на 2021-2023 роки, Комплексної програми протидії терористичним проявам та захисту державного кордону на території Новоселицької міської територіальної громади на 2021 рік.

Також затверджено Програму фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд залізничним транспортом приміського сполучення окремих категорій громадян та надання пільг з оплати телекомунікаційних послуг громадянам Новоселицької міської територіальної громади на 2021-2023 роки, та Порядок відшкодування коштів за надані пільги з телекомунікаційних послуг, Порядок відшкодування втрат за рахунок коштів міського бюджету за пільговий проїзд залізничним транспортом приміського сполучення окремих категорій громадян.

Внесено зміни до міського бюджету на 2021 рік. Затверджено бюджетний регламенту проходження бюджетного процесу Новоселицької міської ради; Положення про орган приватизації, про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів комунальної власності Новоселицької міської ради.

Сесією затверджено бренд-бук, логотип та комунікаційнк стратегії Новоселицької територіальної громади.

Затвердження Положення про порядок призначення директора комунальної установи «Новоселицька публічна бібліотека» та затвердження типової форми контракту з директором публічної бібліотеки, структуру КУ «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради.

Сесія внесла зміни до рішення V сесії Новоселицької міської ради VII скликання від 25 лютого 2016 року №5/4 «Положення про порядок розгляду електронних петицій Новоселицькою міською радою». Це рішення викликало увагу громадськості. В результаті обговорення за участі депутатів та представників громадськості прийнято рішення, яке визначає необхідну кількість голосів і термін голосування: 100 голосів і два місяці відповідно.

Також прийнято рішення «Про співробітництво Новоселицької міської ради та Магальської сільської ради». Ігора Савчука призначено завідувачем Комунальної установи «Новоселицький трудовий архів» Новоселицької міської ради, внесено зміни та доповнення до Положення про сектор містобудування, архітектури та капітального будівництва апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради, який затверджено в новій редакції. Завідувачем сектору та головним архітектором громади призначено Олексія Клочуна.

Сесія розглянула близько 80 земельних питань, з яких прийнято відповідні рішення.

169 переглядів0 коментарів