• Пресслужба

На Буковині з початку року знайшли роботу 399 жінок


З початку року Чернівецька обласна служба зайнятості допомогла знайти роботу для 711 осіб. 56% працевлаштованих – жінки, або 399 буковинок знайшли роботу. Кожна третя працевлаштована жінка знайшла роботу до надання статусу безробітного.

- Сьогодні роботодавці при працевлаштуванні не звертають увагу на стать працівника. Конкурентоспроможними на ринку праці є не жінки або чоловіки, а професіонали. Якщо людина володіє навичками, знаннями, досвідом, які зазначені роботодавцем як критерії для відбору на вакантну посаду, то вона має рівні можливості у працевлаштуванні незважаючи на те, жінка це чи чоловік, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Найбільше буковинок працевлаштовані соціальними працівницями (35 осіб), 16 – продавчинями продовольчих товарів, 15 - медсестрами у медичні заклади області, 11 - кухарками, 12 – підсобними робітницями, 10 - робітницями з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва.

10 жінок працевлаштовані менеджерками зі збуту, у сфері готельного бізнесу, регіонального розвитку та з адміністративної діяльності.

Також жінки, які зайшли роботу в цьому році, працюють заступницями директорів, начальницями відділів, начальницями відділів поштового зв’язку, завідувачками господарства, інженерками з проектно-кошторисної роботи, спеціалістками державної служби, лікарками, юрисконсультками, бухгалтерками, в тому числі і головними, а також вчительками, помічницями вихователів, фармацевтками, секретарками судових засідань, інспекторками з кадрів.

Представниці жіночої статі працевлаштовувалися і на «чоловічі професії», зокрема, шліфувальницями по дереву, верстатницями деревообробних верстатів, сортувальницею матеріалів та виробів з деревини, операторками котелень.

15 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Сьогодні - 19 квітня 2021 останній день сплати

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області нагадують, останній день сплати за березень: фізичними особами – підприємцями, у тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування, особами,

Податківці запрошують на онлайн зустріч продавців пально - мастильних матеріалів

Питання: «Новації: сплата податків, ліцензування і проведення перевірок у продавців паливно-мастильних матеріалів. Застосування штрафних санкцій за порушення законодавства при продажу підакцизних това

Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon