top of page
  • Фото автораПрес-служба

На гостини до НовоселиціУ день першої писемної згадки про м. Новоселиця до нас завітали наші партнери зі Слобожанської громади, що на Дніпропетровщині. Делегацію очолив селищний голова Іван Камінський. Під час зустрічі з колективом міської ради колеги-партнери привітали нас із храмовим святом та вручили міському голові Марії Нікорич символічні подарунки від їхньої громади. А також висловили побажання подальшої співпраці та підтримки дружніх стосунків.

Гості зі Слобожанщини відвідали Міжнародний турнір з боротьби дзюдо, який того дня проходив у Новоселиці. Також побували у шаховому клубі Михайла Марандюка, де титулований багаторазовий чемпіон світу розповів про створення шахових задач. Відвідали слобожанці залу дзюдо, міський стадіон, велотрасу та будинок культури. А ще - мали можливість побачити навчальні тренування вихованців Миколи Княгницького - гуртківців з водного туризму "Новоселиця-Спрут".

Того ж дня відбувся футбольний турнір серед дитячо-юнацьких команд, учасниками якого стали і юні футболісти зі Слобожанщини.

1 перегляд0 коментарів