top of page
  • Фото автораПресслужба

Новоселицька громада візьме участь в другому етапі відбору USAID DOBRE

В рамках конкурсного відбору для участі у програмі USAID DOBRE для об’єднаних територіальних громад Чернівецької області, Новоселицька міська рада відібрана для участі в другому етапі серед 31 громади, які подали свої заявки.


Нагадуємо, що програма фінансується Агенством США з міжнародного розвитку та виконується Американсько-українсько-польським консорціумом під управлінням Глобал Ком’юнітіз. Партнерами програми є: Український Кризовий Медіа Центр (УКМЦ), SocialBoost, Фундація Підтримки Місцевої Демократії, Польща (FSLD), Малопольска Школа Державного Управління при Краківському Університеті Економіки (MSAP/UEK), Національний Демократичний Інститут (NDI).

Сьогодні, в рамках участі у другому етапі відбору, в приміщенні Новоселицької міської ради відбулася співбесіда представників програми DOBRE з робочою групою виконкому Новоселицької міської ради. До співбесіди долучилися депутат міської ради Руслан Майданський, голова ГО «Новоселицька агенція економічного розвитку та транскордонної співпраці» Світлана Скрикуляк, голова Молодіжної ради ОТГ Вікторія Руснак, директорка ДП «М'ясо Буковини» Ірина Шкуматова та начальник КУ «Новоселицька міська тепломережа» Віктор Агратіна.

Мета співбесіди полягала у ознайомленні з принципами та обсягами очікуваної роботи, підтвердження мотивації вказаної у заявці, готовність громади та її жителів працювати в команді.

Спілкування відбувалося в онлайн режимі. У наступному етапі відбору учасники повинні виконати відповідне домашнє завдання, яке буде реалізоване згодом.

24 перегляди0 коментарів