• Пресслужба

Новоселицька громада отримала відзнаку за перемогу у конкурсі «Успішна громада Буковини»

Сьогодні на центральній площі міста Новоселиця відбулось офіційне відзначення Новоселицької ОТГ за перше місце в обласному конкурсі «Успішна громада Буковини».


Нагородження провів голова Чернівецької ОДА Сергій Осадчук, який ініціював у липні 2020 р. в області проведення обласних конкурсів «Успішна громада Буковини» та «Найкраще село Буковини».

В конкурсі взяли участь 15 громад. За умовами конкурсу громади та села повинні були відзняти відеоролик про свою громаду/село та водночас підготувати оцінюючу анкету, яка передбачала умови відбору за 9 критеріями оцінки. Отже серед громад 1 місце зайняла Новоселицька ОТГ.

Вітаємо с. Маршинці, яке також отримало нагороду як активне село Буковини.

Подяка організаторам за можливість поділитися своїм досвідом та ознайомитися з досягненнями інших громад. Ми вдячні всім хто оцінив нашу роботу. Адже , громада – це, в першу чергу, люди, які своєю працею, патріотизмом і любов’ю до рідної землі разом досягають успіху і розвитку. Ця робота направлена на покращення надання послуг для жителів громади та залучення інвестицій.

17 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Право вибору банку для відкриття пенсійного рахунку - за пенсіонером

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2021 року № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у

Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon