• Пресслужба

Новоселицька громада отримала відзнаку за перемогу у конкурсі «Успішна громада Буковини»

Сьогодні на центральній площі міста Новоселиця відбулось офіційне відзначення Новоселицької ОТГ за перше місце в обласному конкурсі «Успішна громада Буковини».


Нагородження провів голова Чернівецької ОДА Сергій Осадчук, який ініціював у липні 2020 р. в області проведення обласних конкурсів «Успішна громада Буковини» та «Найкраще село Буковини».

В конкурсі взяли участь 15 громад. За умовами конкурсу громади та села повинні були відзняти відеоролик про свою громаду/село та водночас підготувати оцінюючу анкету, яка передбачала умови відбору за 9 критеріями оцінки. Отже серед громад 1 місце зайняла Новоселицька ОТГ.

Вітаємо с. Маршинці, яке також отримало нагороду як активне село Буковини.

Подяка організаторам за можливість поділитися своїм досвідом та ознайомитися з досягненнями інших громад. Ми вдячні всім хто оцінив нашу роботу. Адже , громада – це, в першу чергу, люди, які своєю працею, патріотизмом і любов’ю до рідної землі разом досягають успіху і розвитку. Ця робота направлена на покращення надання послуг для жителів громади та залучення інвестицій.

17 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Як фізичній особі отримати документ, що засвідчує його реєстрацію у Державному реєстрі?

Головне управління ДПС у Чернівецькій області роз'яснює, що для отримання фізичною особою - громадянином України документа, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб - платників подат