top of page
  • Фото автораПресслужба

Новоселицькі волонтери отримали рятувальне авто в рамках міжнародного проєкту

Важливою умовою підвищення рівня пожежної безпеки в населених пунктах Новоселицької міської ради є організація роботи волонтерських пожежних команд. Разом із професійними вогнеборцями вони мають змогу оперативно реагувати на виклики, виїжджати на надзвичайні події та спільно боротися з полум’ям, мінімізуючи збитки, завдані вогнем.


Так, 16 жовтня у місті Новоселиця відбулась презентація та вручення спеціального автомобіля «Ford Ranger» типу САРМ-Л, яким у подальшому послуговуватимуться волонтерська пожежна команда Новоселицької об’єднаної територіальної громади спільно із місцевим підрозділом Управління ДСНС для реагування на надзвичайні ситуації в громаді. На заході були присутні керівництво Управління ДСНС, очільники місцевої влади, представники Служби порятунку міста Новоселиця, волонтери та громадськість.

Авто придбано за кошти проекту «Транскордонне співробітництво пожежно-рятувальних служб» в рамках Спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020. Автомобіль «Ford Ranger» оснащений цистерною, місткістю 700 літрів, аварійно-рятувальними, гідравлічними та акумуляторними інструментами, верхолазним спорядженням. Тому він може використовуватися для проведення різних рятувальних робіт, залучатися на місце дорожньо-транспортних пригод та, за потреби, використовуватися для гасіння пожеж при ДТП. Випробувати «Ford Ranger» в дії рятувальники мали змогу відразу під час заходу. Працівники 11 державно-пожежно-рятувальної частини міста Новоселиця спільно з волонтерами місцевої об’єднаної територіальної громади продемонстрували спеціальні можливості цього автомобіля: відпрацювали власні дії на місці умовної ДТП, розрізаючи гідравлічним інструментом метал та рятуючи умовного потерпілого з-під машини, а також ліквідували умовну пожежу.

В рамках забезпеченні належного рівня безпеки у громаді заступник начальника Управління ДСНС Андрій Андроняк вручив голові міської ради Новоселицької ОТГ Марії Нікорич відзнаку «За плідну співпрацю», подякувавши за роботу.

243 перегляди0 коментарів