• Пресслужба

Новоселицю відвідали легендарні спортсмени

Новоселицьку школу боротьби дзюдо і самбо відвідали учасник літніх Олімпійських ігор у Лондоні (2012), Ріо-Де-Жанейро (2016), Токіо (2021), чемпіон Європи та світу заслужений майстер спорту Георгій Зантарая та державний тренер штатної збірної команди України з дзюдо, чемпіон Європи та світу з боротьби самбо, віцепрезидент Федерації дзюдо України Михайло Руденко.


Георгій — український дзюдоїст грузинського походження, заслужений майстер спорту, чемпіон світу, віце-чемпіон Європи. Перший чемпіон світу з дзюдо в історії України. У 2019р. Георгій Зантарая заснував громадську організацію “Школа Георгія Зантарая”, відкрив спортивну залу для дітей на базі ДЮСШ «Юний спартаківець».

В рамках цього візиту Георгій Зантарая і Михайло Руденко ознайомились із Новоселицькою школою боротьби дзюдо і самбо, провели майстер-клас з дзюдо. Вихованцям Новоселицької школи боротьби було цікаво попрацювати у спарингу із живою легендою українського спорту, ну і, звичайно ж, сфотографуватися на пам'ять.

19 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Стажування на робочому місці до оформлення трудових відносин – не правомірно

Нерідко зустрічаються випадки, що роботодавець, щоб застрахувати себе від небажаних наслідків, проводить стажування працівників перед оформленням на роботу. Проте це – не правомірно. Є законний шлях п

Шановні мешканці Новоселицької громади!

У рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), за фінансового сприяння USAID (United States Agency for International Development) в період з травня по вересень