• Пресслужба

Новоселиця відзначила 565-у річницю від дня першої писемної згадки

Відкрили Центр надання адмінпослуг і оновлений скульпутрний ансамбль у міському парку. На міській площі вперше за понад рік провели святковий концерт. Це – головні події Дня міста в Новоселиці, яка сьогодні відзначила свою 565-у річницю.

Розпочали святкування традиційним для останніх років велопробігом. На площі перед будинком культури були розгорнуті виставки робіт майстрів прикладного мистецтва, народних умільців, учні та викладачів художньої школи. Найменші новосельчани взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті «Я і моє місто».

Офіційне відкриття свята провели на площі. Містян привітала міська голова Марія Нікорич, радниця голови Чернівецької РДА Каріна Поп, перша заступниця голови Чернівецької районної ради Людмила Кушнір. Звичайно, були нагороди для тих, хто творить славу Новоселиці. А подарунком для всіх став святковий концерт від аматорів сцени громади.

У другій половині дня вся увага перейшла на спортивні арени міста, де відбулась ціла низка спортивних змагань, про їх результати – згодом.

51 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Заява Уповноваженого ВР України з прав людини до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

30 липня проголошено Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. У цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян про таку форму сучас