top of page
  • Фото автораПресслужба

Новосельчани вивчали досвід однієї з найкращих громад Слобожанщини

У рамках менторства програми DOBRE, делегація Новоселицької МТГ на чолі із заступником міського голови Русланом Майданським, відвідала Слобожанську селищну територіальну громаду Дніпропетровської області.


Слобожанська громада є учасником першої когорти Програми DOBRE, за досягнення нагороджена відзнакою «Взірцева громада DOBRE за найвищі бали «Індексу спроможності місцевого самоврядування-2019».

Одночасно із новоселицькою делегацією, в Слобожанській громаді перебували колеги з Пологівської громади Запорізької області. Першого дня, селищний голова Іван Камінський, презентував гостям з Новоселицької та Пологівської громад заклад дошкільної освіти «Дивосвіт», який цього дня відзначав п’ятиріччя. Дошкільний заклад є першим та єдиним дитсадком на території Слобожанської громади з інклюзивними групами. Приємно вразили також і інші Слобожанські навчальні та дошкільні заклади, комунальні заклади "Центр надання соціальних послуг" та Центр дітей та сімей "Добре вдома". Селищна громада визначила пріоритетним для себе – піклування про молодь, дітей та молоді сім’ї, їх всебічному розвитку, тому це лягло в основі Стратегічного плану розвитку, згідно якого була створена Молодіжна рада, яка ініціювала створення Молодіжного центру "СМАРТ", де є власна студія та яка надає платні послуги. Відтак делегація з Новоселичинни обговорила можливість співпраці Молодіжного Центру з Молодіжною радою Новоселицької громади.

Відбулась зустріч із представниками КЗ «ССЦФЗН «Спорт для всіх» та СК «Прометей», де делегації ознайомились із спортивною інфраструктурою громади та вражаючим будівництвом другої черги спорткомплексу «Слобожанський» – басейну.

Протягом дводенного візиту, новосельчани також відвідали Слобожанський ЦНАП, Центр безпеки, АЗПСМ та будівлі, де буде розташований Центр первинної медико-санітарної допомоги. В ньому відбулася дискусія на тему обміну досвідом щодо надання медичних послуг населенню під час пандемії.

Цікавою була зустріч на одному з бюджетоутворюючих підприємств громади – ТОВ "Інтеркерама".

Візит відбувся в рамках напрямку менторської співпраці Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (#DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна).


82 перегляди0 коментарів