top of page
  • Фото автораПресслужба

Новосельчани власноруч прикрасили своє середмістя

Завдяки спільним зусиллям керівництва і апарату міської ради, КП «Новоселицька міська тепломережа" та самих містян центр Новоселиці набуває усе більш святкового вигляду.

Новосельчани і новосельчанки – дорослі і юні – долучилися до формування новорічних кульок, якими комунальники прикрасили дерева в центральній частині міста.

92 кульки, на формування кожної з яких знадобилося щонайменше 40 хвилин, закріпили на деревах. «Вдячна керівництву громади, що підтримали таку ідею, що винайшли кошти – більшою мірою власні. Потрудилися як фахівці апарату міської ради у свою обідню перерву і після роботи, так і працівники публічної бібліотеки, будинку культури, позашкілля, - розповідає головна спеціалістка апарату міської ради Галина Філюк-Бедяк, яка відповідає за житлово-комунальне господарство громади. – Відрадно, що долучилась шкільна молодь – з усіх трьох навчальних закладів Новоселиці. Гадаю, тут є і виховний момент: діти, та й дорослі, своїми руками творили цю красу, побачили, що вона не падає з неба, для цього чимало людей доклало чималих зусиль. Сподіваюсь, цінуватимуть і берегтимуть те, що створили власними руками».

46 переглядів0 коментарів