top of page
  • Фото автораПресслужба

ОГОЛОШЕННЯ про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки

ОГОЛОШЕННЯ

Новоселицька міська рада оголошує конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Новоселицької міської ради щодо його приватизації шляхом аукціону.

1. Новоселицька міська рада, яка знаходиться за адресою: вулиця Чкалова,7, місто Новоселиця, Чернівецького району, Чернівецької області, 60300 оголошує конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Новоселицької міської ради, а саме:

- нежитлове приміщення загальною площею 190,4м2, що розташоване за адресою: 60300, Чернівецька область, м.Новоселиця, вулиця 28 Червня, 8.

2. До участі в конкурсі можуть бути допущені:

суб'єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", якими передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями у межах цих напрямів, що відповідають об'єкту оцінки.

3. Відповідно до Положення «Про конкурсний вибір суб’єктів оціночної діяльності» затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, затвердженого Мінюстом від 15 січня 2016 р. за №60/28190, документація подається претендентом в запечатаному конверті з описом документів, що містяться в конверті.

До підтверджуючих документів належать:

· заява про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 4 вищенаведеного Положення);

· копія установчого документа претендента;

· копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

· письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна (експертної грошової оцінки земельної ділянки) та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки), завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;

· копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

· інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Документи подаються в запечатаному конверті на адресу організатора конкурсу.

Конкурс відбудеться 17 листопада 2021 року о 1000 год. в приміщенні міської ради за адресою: 60300, Чернівецька обл., м. Новоселиця, вул. Чкалова,7, кабінет №4.

Документи на участь в конкурсі приймаються до 16.00 год. 15 листопада 2021 року включно за адресою: 60300, Чернівецька обл., м. Новоселиця вул. Чкалова,7, кабінет №10, тел. 0992325253

Конкурсна комісія по відбору суб’єктів

оціночної діяльності для проведення

незалежної оцінки майна комунальної власності

Новоселицької міської ради та виконавців робіт

із землеустрою

12 переглядів0 коментарів