top of page

Освітяни громад обговорили нагальні проблеми галузі освіти

Відбулася колегія відділу освіти апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради.

Освітяни Новоселицької і Мамалигівської громад обговорили стан організації харчування в закладах освіти Новоселицької ОТГ, профілактику злочинності, правопорушень, попередження негативних явищ серед учнівської молоді та боулінгу, стан дотримання чинного законодавства з охорони праці, пожежної безпеки та електробезпеки у закладах освіти, підбили підсумки моніторингу якості інформаційного наповнення офіційних сайтів освітніх закладів ОТГ.

Провела колегію, участь в роботі якої взяла голова Новоселицької ОТГ Марія Нікорич, начальник відділу освіти Аделіна Руснак.

Після колегії відбулася нарада керівників закладів освіти Новоселицької та Мамалигівської ОТГ.

На нараді йшлося про організацію курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020р. у вимірі законодавчих змін, про підсумки І-го етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2020, ІІ-го етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з основ наук, реєстрацію та участь учнів 10-11 класів у пробному ЗНО – 2020, ситуацію із забезпеченням закладів освіти ОТГ педагогічними працівниками у 2019/2020 н.р., організацію та проведення зимових шкіл для учнів 11-х класів, про заходи з безпеки життя і здоров’я учасників освітнього процесу в закладах освіти ОТГ тощо.

Після завершення наради учні привітали учасників наради із новорічно-різдвяними святами.

188 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення щодо реорганізації ДОВЖОЦЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ «ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬН

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення щодо відділу дошкільного підрозділу Маршинецького ліцею Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької