• Пресслужба

Пам’яті жертв голодоморів

В останню суботу листопада українці всього світу вшановують пам'ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні. Цього дня у загальнонаціональній хвилині мовчання Україна схилить голови в жалобі за мільйонами людей, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть на найродючішій у світі землі.


Представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, колективи установ та організацій міста, громадськість взяли участь у меморіальному заході, приуроченому Дню пам’яті жертв Голодоморів.

Присутні вшанували пам'ять безневинно загиблих хвилиною мовчання та поклали лампадки й колосся пшениці до пам’ятного Хреста. Настоятель Свято-Успенської церкви, митрофорний протоієрей Євген Беженар відслужив панахиду за померлими у роки голодоморів.

Учасників скорботного заходу закликали 23 листопада о 16.00 годині приєднатися до Всеукраїнської акції «Засвіти свічку» та запалити свічі пам’яті у своїх вікнах як символи нагадування про ті трагічні події.

0 перегляд
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon