top of page
  • Фото автораПресслужба

Пенсійний фонд надає дистанційні послуги

З метою наближення послуг з питань пенсійного забезпечення та створення найбільш комфортних умов для їх отримання за місцем проживання, враховуючи небезпеку коронавірусної інфекції та доцільність максимального обмеження соціальних контактів, особливо для громадян літнього віку, повідомляємо, що жителі громади отримати відповіді на нагальні питання щодо призначення, перерахунку та виплати пенсій можуть дистанційно.


Найбільш поширеними видами дистанційних послуг є: «гаряча» телефонна лінія сервісного центру, відеозв’язок та вебпортал електронних послуг. Просимо дану інформацію довести до жителів вашої громади можливими способами з метою популяризації дистанційних послуг.

Номер телефону «гарячої» телефонної лінії відділу обслуговування громадян №5 (сервісний центр) – (03733) 5-07-98 (м.Новоселиця) Скайп-адреса для отримання відеоконсультацій pens_novosel@ukr.net . Адреса вебпорталу Пенсійного фонду України portal.pfu.gov.ua


Повідомляємо, що отримати консультації в режимі телефонного та відеозв’язку можна з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00 та в п’ятницю з 8:00 до Процюк Анатолій Васильович.

24 перегляди0 коментарів
bottom of page