top of page
  • Фото автораПрес-служба

Переадресація паспортних документів у мовах воєнного стану


В умовах воєнного стану та масової міграції українців як межах країни, так і за кордоном надзвичайно актуальним залишається питання переадресації раніше оформлених документів до підрозділів міграційної служби, де фактично перебуває отримувач адміністративної послуги.

Для цього достатньо звернутися до ближчого підрозділу ДМС до фахівців з паспортної роботи, які допоможуть визначити поточний статус документа у процесі його виготовлення та написати заяву про переадресацію.

Водночас очікується, що з впровадженням експериментального проекту щодо оформлення ID-картки та закордонного паспорта громадянами України, які перебувають закордоном, розміщені за межами України відокремлені підрозділи державного підприємства «Документ» надаватимуть в тому числі послугу з пере-адресації документів, раніше оформлених у підрозділах міграційної служби на території України. Нагадаємо, що постанова КМУ № 678 від 10 червня 2022 року набуде чинності з дня її опублікування в урядових виданнях.

Звертаємо також увагу буковинців та внутрішньо-переміщених осіб, що під час дії воєнного стану можливі затримки із виготовленням та доставкою паспортних документів. Просимо Вас з розумінням поставитися до ситуації, що склалася.

Управління ДМС у

Чернівецькій області

62 перегляди0 коментарів