• Пресслужба

Переведення працівника на роботу в умовах неповного робочого дня або тижня

Переведення працівника на роботу в умовах неповного робочого дня (тижня) з ініціативи роботодавця проводиться за згодою працівника й оформляється відповідним наказом по підприємству.

У разі незгоди працівника, таке переведення проводиться із дотриманням вимог ч. 3 ст. 32 КЗпП, а саме: «Про зміну істотних умов праці — систем та розмірів оплати праці, пільг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, суміщення професій, зміну розрядів і найменування посад та інших причин – працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці до настання відповідних обставин». При почасовій системі оплаті праці (годинна тарифна ставка / місячний посадовий оклад) оплата праці проводиться за фактично відпрацьований час.

Фактично відпрацьований час відображається у табелях обліку робочого часу, що регламентується наказом Держкомстату України від 05.08.2008 року № 489 «Про затвердження типових форм первинної облікової документації зі статистики праці». При відрядній системі оплаті праці — за фактично виконану роботу по відрядних розцінках, встановлених на підприємстві. Кількість (об’єм) виконаної працівником роботи відображається у нарядах на виконання робіт.

При неповному робочому часі та при скороченій тривалості робочого часу, оплата проводиться із обов’язковим додержанням мінімальних державних гарантій в оплаті праці, встановлених Кодексом законів про працю України та Законом України «Про оплату праці».

Наголошуємо, що роботодавець зобов’язаний забезпечити достовірний облік виконуваної працівником роботи і бухгалтерський облік витрат на оплату праці у встановленому порядку (ч. 2 ст. 30 Закону України «Про оплату праці»).

Не додержання даної вимоги трудового законодавства приводить до недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, що в свою чергу на роботодавця накладається штрафна санкція у розмірі 10 мінімальних заробітних плат (47230грн.), а також застосування адміністративного стягнення у відношенні посадової особи, відповідальної за нарахування та виплату заробітної плати найманим працівникам за частиною 1 статті 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення - «Порушення вимог законодавства про працю та про охорону праці», що тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 30 (510грн.) до 100 (1700грн.) неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Провідний спеціаліст відділу соціального захисту населення

Новоселицької міської ради – інспектор праці, Октавіян ІОНІЦОЙ

41 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Інформація: фінансова звітність та матеріально-технічну базу КУ «Новоселицька публічна бібліотека»

Інформація про фінансову звітність та матеріально-технічну базу Комунальної установи «Новоселицька публічна бібліотека» Новоселицької міської Чернівецького району Чернівецької області ради та умови п

До уваги представників громадських організацій у сфері культури Новоселицької МТГ

У зв’язку з оголошенням конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Новоселицька публічна бібліотека» Новоселицької міської ради (25.11.2021), просимо Вас долучитись до участі у роботі конк

Оголошення про конкурс на посаду директора Комунальної установи "Новоселицька публічна бібліотека"

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на посаду директора Комунальної установи "Новоселицька публічна бібліотека" Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області Відповідно до Законів України «