top of page
  • Фото автораПрес-служба

ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ: громадські обговорення

Оновлено: 18 жовт. 2022 р.


Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиць та провулків на території Новоселицької міської територіальної громади

Організатор громадського обговорення: відділ юридично-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради.

1. Об`єкт права власності, якому пропонується змінити назву (перейменувати):

Місто Новоселиця – вул. Карбишева, вул. Комарова, пров. Комарова, вул. Кошового Олега, вул. Крилова, пров. Крилова, вул. Л.Толстого, пров. Л.Толстого, вул. Лермонтова, вул. Макаренка, вул. Матросова, вул. Некрасова, вул. Пушкіна, вул. Раскової, вул. Суворова, вул. Чкалова.

Село Берестя – вул. Колгоспна, вул. Пушкіна.

Село Динівці – вул. Гагаріна, вул. Комарова, вул. Кутузова, вул. Ломоносова, вул. Матросова, вул. Некрасова, вул. Островського, вул. Суворова, вул. Толстого, вул. Чайковського.

Село Зелений Гай – вул. Глінки, вул.Леніна.

Село Маршинці – вул. Гагаріна, пров. Гагаріна, вул. Космодем`янської, вул. Мічуріна, вул. Матросова, пров. Матросова, вул. Некрасова, вул. Суворова, пров. Суворова, пров. Тургєнєва, вул. Мересьєва, провулок Мересьєва.

Село Ревківці – вул. Колгоспна, пров. Колгоспний.

Село Рокитне – вул. Комунальна, вул. Пушкіна, пров. Пушкіна, вул. Чкалова, вул.Леніна.

Село Слобода – вул. Гагаріна.

Село Строїнці – вул. Гагаріна.

2. Пропозиції та обґрунтування щодо зміни назви (найменування) об’єкта права власності: пропонується змінити назви вулиць та провулків на території Новоселицької міської територіальної громади.

3. Пропозиції (зауваження) щодо зміни назви вулиць та провулків на назву, яка буде відображати імена (псевдоніми) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій будуть враховані під час проведення громадського обговорення.

4.Суб`єкт, який вніс пропозицію щодо розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиць та провулків: пропозицію щодо зміни назви вулиць та провулків на території Новоселицької міської територіальної громади від топонімічної комісії при виконавчому комітеті Новоселицької міської ради.

5.Термін, місце, час проведення заходів з громадського обговорення: 30 листопада 2022 року о 15 год. Засідання «круглого столу» за адресою м.Новоселиця, вул. Чкалова,7 зал засідань.

6.Поштова адреса та адреса електронної пошти, термін і форма для подання пропозиції (зауважень): пропозиції (зауваження) подаються на поштову адресу: м.Новоселиця, вул.Чкалова,7 та на адресу електронної пошти: novmeria@gmail.com до 09 листопада 2022 року включно, або проголосувавши у гул формі на вебсайті Новоселицької міської ради.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження; анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються або шляхом голосування на офіційному сайті Новоселицької міської ради.

На офіційному сайті Новоселицької міської ради є розділ під назвою «Громадське обговорення щодо перейменування вулиць та провулків» де можна буде проголосувати за посиланням:

Новоселиця https://forms.gle/Cj7CrBxxUX27dS4R6

Берестяhttps://forms.gle/BK5rAFXoHgZqGEU8A

Динівціhttps://forms.gle/Jt2dPSopNyzr4E6y7

Зелений Гай https://forms.gle/H3QaXmxSeGm9CK7KA

Маршинціhttps://forms.gle/ubW2K5conULqqgXa8

Рокитне https://forms.gle/U2nv8dKwnLQc2cbX9

Слобода/Ревківціhttps://forms.gle/XhWpvuzBpC2topgBA

Строїнці https://forms.gle/6BYXeaga8C7zsE757

7. Місце знаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: м.Новоселиця, вул. Чкалова,7, відділ юридично-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради, novmeria@gmail.com.

8. Прізвище та ім`я особи, що проводить заходи громадського обговорення: начальник відділу юридично-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради Полковнікова Олеся Василівна.

9. Термін і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – до 10 грудня 2022 року, на офіційному веб-сайті Новоселицької міської ради.

Зазначене інформаційне повідомлення щодо проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиць та провулків на території Новоселицької міської територіальної громади підлягає оприлюдненню на офіційному веб-сайті Новоселицької міської ради.13 переглядів0 коментарів