top of page
  • Фото автораПресслужба

Понад 52,5 тисяч адмінпослуг надано платникам податків Буковини з початку року


Впродовж січня – серпня 2021 року за зверненнями платників до центрів обслуговування платників та відділень державних податкових інспекцій Чернівецької області надано понад понад 52,5 тисяч адміністративних послуг.

Серед найактуальніших запитів серед відвідувачів ЦОПів залишаються незмінними – послуга з отримання картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків (наразі їх видано 19790) та відомостей з Державного реєстру фізичних осіб (ДРФО) про суму виплачених доходів та утриманих податків (їх видано 9189).

Слід зазначити, що свою популярність не втрачають такі послуги, як надання витягу з реєстру платників єдиного податку (надано 5426 витягів), реєстрація платників єдиного податку (зареєстровано 5703 платників), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (зареєстровано 3649 книг), довідки про отримані доходи отримали 1213 буковинців, а також 1399 платників отримали довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету.

У податковій службі Буковини акцентують - інформація, а саме стандарти надання кожної адмінпослуги, є у відкритому доступі – в розділі «Адміністративні послуги» на субсайті територіальних органів ДПС.

Також наголошують, що на період карантину для отримання адміністративних та інших послуг кращу використовувати електронні сервіси ДПС, зокрема Електронний кабінет платника податків https://cabinet.tax.gov.ua/.

До відома: всю необхідну та корисну інформацію можна отримати на субсайті Головного управління ДПС у Чернівецькій області https://cv.tax.gov.ua/ та у соціальній мережі Facebook.

Також податківці наголошують, інформація про сервіси податкової, анонси, роз’яснення, коментарі фахівців та інші корисні повідомлення розміщені на офіційних сторінках: fb.com/TaxUkraine, youtube.com/TaxUkraine та t.me/tax_gov_ua.

3 перегляди0 коментарів