Придбано засоби індивідуального захисту та дезінфекції

Новоселицькою міською радою придбано 100 комплектів індивідуального захисту, оприскувачі, а також маски, дезінфікуючі засоби, хлорне вапно.

Частину комплектів передано КП "Новоселицька міська тепломережа". Ними забезпечать працівників, які здійснюють обробку дезінфікуючими засобами та інші заходи, спрямовані на запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Решта костюмів залишаються у резерві на випадок погіршення епідеміологічної ситуації для забезпечення працівників комунальної установи, мобільних та волонтерських груп. Наразі здійснюватиметься обробка дезінфікуючими засобами місць скупчення людей: майданчиків перед магазинами і установами, банкоматами, дворів багатоквартирних будинків, тротуарів у центрі міста тощо. Такі засоби отримали мешканці багатоквартирних будинків для обробки під’їздів та місць загального користування.

Крім того, хлорне вапно, оприскувачі, маски та інші деззасоби передані старостатам громади, де відповідні працівники здійснюватимуть обробку адмінприміщень, територій населених пунктів перед магазинами, які працюють, поштовими відділеннями, інших місць загального користування.

111 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Комунальне підприємство «Новоселицька міська тепломережа» надає інформацію про намір зміни тарифів

У відповідності до «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» затвердженого Наказом Мінрегіонбуду України № 130 від 05.06.2