top of page
  • Фото автораПресслужба

Прийнято бюджет Новоселицької міської ради

Відбулася ІІ-а сесія Новоселицької міської ради VІII скликання.


Перед початком сесії голова територіальної виборчої комісії Микола Каліструк привів до присяги і вручив посвідчення новообраному депутату Доріну Кірно («Єдина Альтернатива»), оскільки Віталій Кіореско обійняв посаду старости с. Рокитне. Також на посаду старости с. Малинівка підтримано кандидатуру Ігоря Карунту.

Сесія внесла зміни до міського бюджету на 2020 рік. Затверджено низку програм: «Програму соціального та економічного розвитку Новоселицької міської територіальної громади на 2021-2023 роки», «Програму розвитку фізичної культури і спорту в Новоселицькій міській територіальній громаді на 2021-2025 роки», «Програму з благоустрою Новоселицької міської територіальної громади на 2021-2025 роки». Внесено зміни до структури, загальної чисельності апарату виконавчого комітету, закладів культури та позашкільної освіти Новоселицької міської ради.

Головним питанням сесії був, безумовно, бюджет громади на 2021 рік. Рішенням сесії доходи і видатки міського бюджету визначено у сумі 221 млн. 949 тис. 570 гривень. Також прийнято Регламент Новоселицької міської ради Новоселицької міської територіальної громади VIII-го скликання.

Рішенням сесії внесено зміни до персонального складу постійних комісій Новоселицької міської ради VIII скликання, директором Комунальної установи «Новоселицька музична школа імені Миколи Мозгового» призначено Нігаєсу А.М., директором Комунальної установи «Новоселицька художня школа » - Теутул Л.Б. В оперативне управління та на баланс відділу освіти Новоселицької міської ради передано заклади освіти та установи освіти сіл, які увійшли в громаду.

Також затверджено перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Новоселицької міської ради, затверджено графік його роботи.

Прийнято рішення про безоплатне прийняття майнових прав та майна зі спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району у комунальну власність Новоселицької міської територіальної громади в особі Новоселицької міської ради Комунальної установ: «Новоселицький районний фізкультурно-оздоровчий клуб «Колос», «Новоселицький районний трудовий архів», «Новоселицька районна лікарня», Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги«Промінь здоров’я». Затверджено статутт відповідних установ. Створено комунальні позашкільні заклади «Новоселицький центр спортивного туризму, краєзнавства військово – патріотичного виховання Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області», «Центр позашкільної освіти Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області».

Рішенням сесії встановлено розмір вартості харчування та плати за харчування дітей у ДНЗ та ЗОШ Новоселицької міської територіальної громади.

Також внесено зміни до рішення «Про створення комісії по розгляду питань для визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Новоселицької ОТГ» щодо персонального складу комісії.

Розглянуто близько 80 земельних питань, з яких прийнято відповідні рішення.

215 переглядів0 коментарів