top of page
  • Фото автораПресслужба

Прийнято рішення про ставки і пільги та створено молодіжну раду

Відбулась Х сесія Новоселицької міської ради VIII скликання.


Під час пленарного засідання про роботу КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги «ПРОМІНЬ ЗДОРОВ’Я» за 2020 рік та перспективи розвитку на 2021 рік перед депутатами прозвітував керівник установи В’ячеслав Бежан.

В ході роботи депутати внесли зміни до міського бюджету на 2021 рік, встановили ставки і пільги із сплати місцевих податків і зборів на 2022 рік, затвердили план роботи міської ради на ІІ півріччя 2021 року та Положення, переліку та вартості платних соціальних послуг Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецькоої області на 2021 рік. Також були внесені зміни до положень про відділ економічного розвитку, інвестицій та закупівель апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради та про відділ організаційно – інформаційної роботи, розгляду звернень громадян, звітності, контролю та архівної справи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради.

Депутати прийняли рішення про створення Молодіжної ради Новоселицької МТГ та затвердили Положення.

На посаду завідуючої Комунального підприємства "Центральна районна аптека №26» Новоселицької міської ради Чернівецької області, відповідно до рішення сесії, призначено Наталію Бота.

Також депутати розглянули низьку земельних питань та прийняли відповідні рішення.

119 переглядів0 коментарів