top of page
  • Фото автораПресслужба

Проведено перевірку готовності закладів освіти Новоселицької громади

У період з 11 по 13 серпня 2021 року комісія щодо перевірки готовності закладів освіти Новоселицької ТГ до початку 2021-2022 навчального року здійснила об’їзд всіх шкіл, дитячих садочків та позашкільних закладів громади.В огляді закладів освіти взяли участь Новоселицький міський голова Марія Нікорич, заступник Новоселицького міського голови Руслан Майданський, керівник патронатної служби голови Чернівецької районної державної адміністрації Каріна Поп, працівники відділу освіти, відділу ЦЗ,НС та оборонно-масової роботи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради, відділу запобігання НС Чернівецького РУ Чернівецького ГУ ДСНС України в Чернівецькій області, Новоселицького управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

Учасники об’їзду відмітили належний рівень підготовки шкіл до нового навчального року, в усіх закладах проведено поточні ремонтні роботи, здійснено заходи з енергозбереження, дотримання санітарно-гігієнічних вимог, створено комфортні умови для навчання та виховання дітей.

Всі заклади освіти громади в цілому відповідають санітарно-гігієнічним нормам, мають матеріально-технічне забезпечення для здійснення освітнього процесу у новому навчальному році. В деяких закладах ще продовжуються роботи по підготовці, адже до 1 вересня ще є час. В цілому огляд освітніх закладів залишив позитивні враження.

Велика подяка керівникам закладів освіти, педагогічним колективам, батькам, які не залишились осторонь та допомогли у підготовці закладів освіти до нового навчального року.

15 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі