top of page
  • Фото автораПресслужба

Продовжилося опрацювання Стратегії сталого розвитку

В рамках програми DOBRE у Новоселицькій громаді продовжилося опрацювання Стратегії сталого розвитку.Експерти програми Войцех Одзімек (Польща), Назар Глинський та Олег Процак розповіли членам робочої групи, до участі в роботі якої цього разу запросили керівників навчальних та медичних закладів громади, про особливості освітньої та медичної галузей у Поліщі. Адже нинішня польська та медична моделі багато в чому схожі на ті, які нині створюються в Україні. А отже проблеми, з якими у свій час зіткнулися у Польщі і які остаточно не подолані донині - це те, що чекає громади України у найближчому майбутньому.

На ІІ-ій "майстерні" (усього їх передбачено п'ять), члени робочої групи разом з експертами переглянули напрямки розвитку громади за трьома окремими блоками: освітнім, медичним, а також культури, молоді та спорту. Обговорено та визначено стратегічні цілі розвитку галузей і шляхи їх досягнення. В подальшому на працювання використовуватимуться при розробці Стратегії сталого розвитку Новоселицької громади і триватиме до кінця жовтня 2021 року. Після завершення "майстерень", проведення відповідних консультацій Стратегію винесуть на розгляд Новоселицької міської ради.

Захід відбувся за підтримки Програми «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ приносить кращі результати та ефективність» (#DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Новоселицька територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.

125 переглядів0 коментарів