top of page

Протягом минулого року спрямовано 106,9 мільйонів до Держбюджету.

За дванадцять місяців 2019 року платники податків, які обслуговуються Новоселицьким управлінням ГУ ДПС у Чернівецькій області перерахували до Загального фонду Державного бюджету 106 млн. 930 тисяч гривень. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження від платників податків Новоселицького та Герцаївського районів зросли на 10 млн. 579 тис.гривень.


Значущим джерелом надходжень до Держбюджету залишається податок з доходів з фізичних осіб (45 млн. 123 тис. грн.) та податок на додану вартість, (41 млн. 194 тис.грн.). Ще 13 млн. 290 тис. грн. надійшло від військового збору.

«Виконання зобов’язань перед бюджетом - це обов’язок кожного порядного бізнесмена та громадянина, передбачений Конституцією України. Саме завдяки соціально відповідальним платникам податків кожна держава отримує можливість для розвитку та підвищення якості життя», - наголосила начальник Новоселицького управління Яна Габовда.

12 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, 3 березня в Реєстрі електронних документів на сайті ДПС з'явилися електронні формати для єдиної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ. У податковій