top of page
  • Фото автораПресслужба

Про конкурс на посаду директора НІРЦ

Оголошення

про конкурс на посаду директора Комунальної установи «Новоселицький інклюзивно-ресурсний центр» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області


Новоселицька міська рада Чернівецького району Чернівецької області оголошує конкурс на посаду директора Комунальної установи «Новоселицький інклюзивно-ресурсний центр» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області (далі – директор).

Повне найменування: Комунальна установа «Новоселицький інклюзивно-ресурсний центр» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

Юридична адреса ІРЦ: 60300, Чернівецька обл. Чернівецький р-н., м. Новоселиця, вул. Центральна, 47

Найменування посади:

- директор Комунальної установи «Новоселицький інклюзивно-ресурсний центр» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області.

Умови оплати праці:

· на оплату праці директора розповсюджуються умови, передбачені Законом України "Про освіту" в частині оплати праці педагогічних працівників.

  • посада директора прирівнюється до посад педагогічних працівників

Директор призначається за конкурсом на заміщення вакантної посади строком на три роки. Права, обов’язки і відповідальність директора, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.

Вимоги до посади:

  • громадянство України;

  • вільне володіння державною мовою;

  • вища педагогічна освіта ступеня не нижче магістра за спеціальностями «Психологія» або «Спеціальна освіта»;

  • стаж роботи за фахом не менше п’яти років;

  • знання Конституції України, Законів України "Про освіту", "Про дошкільну освіту", "Про загальну середню освіту", постанов Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах" (із змінами), "Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр" (із змінами);

  • володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми;

  • вільне володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Документи подаються до Відділу освіти Новоселицької міської ради з дня оголошення конкурсу до 05 березня 2021 року включно за адресою: 60300, Чернівецька область, м. Новоселиця, вул. Центральна, буд. 47.

Перелік документів:

- копія паспорта громадянина України;

- письмова заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

- копія трудової книжки;

- копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Копії зазначених документів повинні бути завірені відповідно до вимог чинного законодавства.

Документи подаються особисто або поштою.

Конкурс складається з двох етапів: кваліфікаційний іспит та співбесіда, які буде проведено 11 березня 2021 року о 10:00 год. в приміщенні Відділу освіти Новоселицької міської ради.

Кваліфікаційний іспит для директора проводиться за напрямами:

- знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

- знання основ спеціальної педагогіки;

- знання основ управління діяльністю інклюзивно-ресурсного центру.


Іспит складається з 6 питань - по 2 питання за напрямами, у вищезазначених пунктах. Загальний час для проведення іспиту повинен становити не більш, як 1 год. 20 хвилин.


Співбесіда проводиться з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків.


Під час співбесіди не ставляться запитання щодо політичних поглядів, релігії, етнічного походження, матеріального становища, соціального походження або питання, які можуть бути розцінені як дискримінаційні.


Контактна особа – Залужець Оксана Анатоліївна

моб.+380500637838 , елект.адреса oksana.work.osvita2019@gmail.com

124 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення щодо реорганізації Слобідського ліцею Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області 1. Орган

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення щодо реорганізації Малинівського ліцею Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області 1. Орга

Новоселицька міська рада оголошує конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Новоселицької міської ради щодо його приватизації шляхом