top of page
  • Фото автораПресслужба

Про проведення загальної мобілізації

На виконання вимог Указу Президента України від 24 лютого 2022 року N 69/2022

«Про оголошення та проведення загальної мобілізації», наказу військового комісара Чернівецького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 24 лютого 2022 року N 66 «Про проведення загальної мобілізації», відповідно до Законів України «Про оборону України», «Про військовий обов'язок i військову службу» та «Мобілізаційну підготовку та мобілізацію», наказую:


1. У період з 24 лютого 2022 року по 24 травня 2022 року провести на території Чернівецького району загальну мобілізацію людських i транспортних ресурсів в обсягах, визначених планом.

2. Усім військовозобов’язаним та резервістам, що проживають на території Чернівецького району, яким вручені мобілізаційні розпорядження a6o у разі отримання ними персональних повісток Чернівецького територіального центру комплектування та соціальної підтримки (підпорядкованих відділів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій), з’явитися у терміни та за адресами, які вказані в ïx мобілізаційних розпорядженнях, персональних повістках a6o розпорядженнях (наказах). При собі мати документи та особисті речі, вказані у мобілізаційних розпорядженнях та персональних повістках.

Військовозобов’язаним та резервістам, які перебувають на військовому обліку в інших територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та тимчасово перебувають на території Чернівецького району у зв’язку з роботою a6o іншими обставинами, негайно вибути до місця постійного проживання i прибути у пункти, вказані в ïx мобілізаційних розпорядженнях, а при неможливості — до територіального центру комплектування та соціальної підтримки по місцю перебування на військовому обліку. При собі мати документи та особисті речі, вказані у мобілізаційних розпорядженнях та персональних повістках.

2. Військовозобов’язаним та резервістам, які не отримали мобілізаційних розпоряджень, персональних повісток щодо ïx виклику до територіального центру комплектування, прибути до структурних підрозділів (відділів) Чернівецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки в термін до 27 лютого 2022 року. При собі мати військовий квиток, обліково-послужну картку, документи, які посвідчують особу.

3. Зміну місць проживання військовозобов’язаним та резервістів без дозволу начальника Чернівецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки забороняється.

7. Громадяни, які в особливий період ухиляються від призову на військову службу під час мобілізації i не з’являються за викликом до структурних підрозділів (відділів) Чернівецького територіального центру комплектування та соціальної підтримки, несуть відповідальність згідно законодавства.

Начальник Чернівецького територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Ю.МИРОНЕЦЬ

151 перегляд0 коментарів