top of page
  • Фото автораПрес-служба

Підписано Протокол про дружбу15-16 квітня делегація Новоселицької громади побувала у французькому місті Жерардме. Це – те саме містечко на північному сході Франції, чиї жителі вже у перші місяці великої війни надали допомогу, яку наща громада направила захисникам на фронт.

Новосельчанка Natalya Defranoux (Pyatikhachnaya) Наталія П’ятихачна - Дефрану, яка нині мешкає в Жерардме і зініціювала дружбу двох дорогих їй містечок, перебуваючи торік на батьківщині, передала голові нашої громади запрошення від її тамтешнього колеги відвідати Фестиваль нарцисів.

Голова Новоселицької МТГ Марія НІКОРИЧ очолила делегацію з Новоселиччини, а до її складу увійшли учителька французької мови Рокитненського ліцею Марта Кирилюк і переможниці оголошеного напередодні конкурсу «Будуємо мости між Україною та Францією» (номінація «Медіасторі») Анастасія Савчук, учениця 9-го класу Новоселицького ліцею №2; Катерина Статник, учениця-го 11 класу Рокитненського ліцею та Юлія Урсу, учениця 9-го класу Диновецького ліцею.

У перший день фестивалю, виконуючи доручення депутатського корпусу, Марія Нікорич і мер Жерардме Стессі Спейсман підписали Протокол про дружбу між нашими двома громадами. Цим самим вони офіційно «скріпили» на папері ту повагу, взаєморозуміння і відчуття дружнього плеча, які нас уже пов’язали, і, сподіваємось, надалі тільки міцнішатимуть.

А конкурсантки - переможниці, взявши участь у Фестивалі нарцисів, на власному досвіді переконались, які переваги дає знання однієї з європейських мов.

1 перегляд0 коментарів