top of page
  • Фото автораПресслужба

Робота є: у Чернівцях проходить ярмарок вакансій

50 працедавців Чернівців презентують понад 300 вільних посад шукачам роботи. Водночас 10 професійно-технічних та вищих навчальних закладівпредставляють професії та спеціальності, котрі можна у них опанувати.23 вересня 2021 року на Соборній площі м.Чернівці проходить «Ярмарок вакансій», організований обласною службою зайнятості.


Фахівці служби зайнятості створили для роботодавців та шукачів роботи комунікаційний майданчик, де вони можуть задовольнити потребу у кадрах та отримати бажану посаду. Є вільні робочі місцяу банківській сфері, у галузях промислового виробництва, легкої промисловості, у сфері послуг, охорони здоров’я, освіти,житлово-комунальногогосподарства тощо,- інформує директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Роботодавці міста пропонують заробітну плату від мінімальної до 27 тисяч гривень. Є пропозиції роботи і для кваліфікованих робітників, і для осіб, які не мають спеціальної освіти. Нині роботодавці шукають вантажників, швачок, слюсарів, електрогазозварників, водіїв автотранспортних засобів, охоронників, прибиральників тощо. Знайти вільну посаду на ярмарку можутьі фахівці з вищою освітою, до прикладу бухгалтери, економісти, менеджери-управителі, інженери тощо.

Тут можна отримати консультацію фахівців служби зайнятості, зокрема, охочихінформують про вакансії області та загалом України, а також надають профорієнтаційні послуги тощо.

Професійно-технічні та вищі навчальні заклади містапрезентують професії, які можна у них опанувати, та проводять майстер-класи.Це допомагає старшокласникам визначитись з вибором майбутнього професійного шляху. Адже на ярмарку можна дізнатися яких саме фахівців потребують роботодавці,а відтак зіставити власні бажання, можливості та потреби ринку праці.


37 переглядів0 коментарів