top of page
  • Фото автораПресслужба

Робоча група визначилася із проектами, які реалізовуватимуться в рамках Програми DOBRE

У Новоселицькій міській раді відбулась вже третя із 5-ти запланованих засідань робочої групи з підготовки плану покращення послуг (SDІP) за участі заступниці керівника програми DOBRE Юлії Єсмуханової, виконавчого директора в західному регіоні Дмитра Коваля, координаторки проєкту Марини Дудяк, фахівця з розвитку громад по компоненту послуг Олега Процика.


Робоча група за участі міського голови Марії Нікорич, заступників міського голови, працівників апарату виконкому міськради, старост, депутатів конкретизували стратегічні та оперативні цілі, які будуть в основі проєктів, що можна буде реалізувати за кошти Програми DOBRE та інших програм. Визначено проєкти, які будуть здійснюватись в рамках програми, терміни виконання та відповідальних осіб, попередньо – шляхи фінансування та об’єкти, які будуть покращені у рамках напрямку «Благоустрій і озеленення» в короткостроковій, середньостроковій і довгостроковій перспективі.

Зустріч відбулася за підтримки програми «Децентралізації приносить кращі практики та ефективність» (DOBRE), до реалізовується в Україні міжнародною організацією Глобал Ком'юнітіз, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

16 переглядів0 коментарів