top of page
  • Фото автораПресслужба

Робоча нарада з соціальними працівниками

Відбулась робоча нарада з соціальними працівниками відділення соціальної допомоги вдома КУ «Центр надання соціальних послуг» Новоселицької міської ради.


В.о. директора Центру Діна Гульпак наголосила, що у зв’язку зі зростанням захворюваності на COVID-19 необхідно активізувати роботу з питань вакцинації та популяризації щеплень, адже люди похилого віку та особи з інвалідністю перебувають у групі найбільшого ризику щодо захворювання на короновірус. Також прозвітовано про роботу відділення соціальної допомоги вдома зазначивши, що соціальне обслуговування людей літнього віку – це сукупність спеціальних послуг, які надаються таким людям в домашніх умовах, що включають соціально-побутову допомогу і морально-психологічну підтримку. Так, станом на 1 жовтня 2021 року у відділенні працюють 6 соціальних працівників, які обслуговують 49 підопічних. Протягом квітня-вересня надано 6270 послуг догляду вдома.

Провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям ЧРУ ГУ ДСНС України в Чернівецькій області Ігор Рибак роз'яснив вимоги пожежної безпеки в опалювальний період, особливо під час експлуатації пічного опалення.

Наголошено про особливі умови праці під час пандемії COVID -19.

14 переглядів0 коментарів