top of page
  • Фото автораПресслужба

Розпочалася реалізація проєкту "Роздільний збір сміття - імператив часу"

Відбувся триденний онлайн вебінар з учнями Новоселицького ліцею, гімназї та ЗОШ №3 на тему "Роздільний збір сміття - імператив часу".


У вебінарі взяли участь представник управління екології та природних ресурсів Каменецький В.М.,в.о.директора Новоселицького Міжрайонного відділу лабораторних досліджень Вадим Хмель, представник Новоселицької територіальної громади Галина Бедяк, директори Новоселицького ліцею - Інна Каліструк, Новоселицької гімназії - Олег Петров, ЗОШ №3 - Сергій Кока, особи, відповідальні за екологічний напрямок у навчальних закладах.

Захід проводиться у рамках впровадження ГО "Новоселицька агенція економічного розвитку та транскордонної співпраці" проєкту " Підвищення екологічної культури серед учнівської молоді Новоселицьких шкіл шляхом роздільного збору відходів" за підтримки Українського народного дому у Чернівцях і фінансується повністю ІМ та Шведським Інтернаціоналом Агентство з питань співпраці у розвітку (Sida). IM та Sida не несуть відповідальності за зміст і не обов'язково узгоджується з будь-якими висловленими думками.

61 перегляд0 коментарів