• Пресслужба

Розпочалася реалізація проєкту "Роздільний збір сміття - імператив часу"

Відбувся триденний онлайн вебінар з учнями Новоселицького ліцею, гімназї та ЗОШ №3 на тему "Роздільний збір сміття - імператив часу".


У вебінарі взяли участь представник управління екології та природних ресурсів Каменецький В.М.,в.о.директора Новоселицького Міжрайонного відділу лабораторних досліджень Вадим Хмель, представник Новоселицької територіальної громади Галина Бедяк, директори Новоселицького ліцею - Інна Каліструк, Новоселицької гімназії - Олег Петров, ЗОШ №3 - Сергій Кока, особи, відповідальні за екологічний напрямок у навчальних закладах.

Захід проводиться у рамках впровадження ГО "Новоселицька агенція економічного розвитку та транскордонної співпраці" проєкту " Підвищення екологічної культури серед учнівської молоді Новоселицьких шкіл шляхом роздільного збору відходів" за підтримки Українського народного дому у Чернівцях і фінансується повністю ІМ та Шведським Інтернаціоналом Агентство з питань співпраці у розвітку (Sida). IM та Sida не несуть відповідальності за зміст і не обов'язково узгоджується з будь-якими висловленими думками.

61 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Законопроект щодо посилення захисту прав працівників ухвалено за основу

Верховна Рада України прийняла за основу урядовий законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників”. За відповідне рішення проголосували 296