top of page
  • Фото автораПрес-служба

Розробка проектів у дії


Відбулася зустріч міського голови Марії Нікорич з керівником ГО «Новоселицька Агенція Економічного розвитку та транскордонної співпраці» Світланою Скрикуляк, начальником відділом освіти Аделіною Руснак, керівниками закладів освіти міста – Новоселицького ліцею №1 Олегом Петровим та Новоселицького ліцею №2 Інною Каліструк – а також директором КУ «Новоселицька публічна бібліотека» щодо складання проектних пропозицій на конкурси Програми «Єврорегіон «Карпати Україна», «Бізнес мережа сільських жінок» та «Місцеві ініціативи» (фінансуються ГО «Кримсос») та «Ініціативи для ВПО по доступу до води, каналізації й гігієни», що фінансується Програмою «CLEAR».

Керівники навчальних закладів провели спостереження під час перебування учнів в укриттях, під час спілкування з ними з’ясували, що є необхідність в поліпшенні наявної вентиляції в укриттях. Дане питання обговорювалося під час наради в Новоселицькій міській раді, на яку було запрошено Громадську організацію, що займається впровадженням проектів. За результатами зустрічі, з урахуванням побажань учнів та спостережень керівників учбових закладів, прийнято рішення, щодо розробки проекту для покращення умов перебування учнів та дітей ВПО в укриттях.

Робоча група сільських жінок Новоселицької громади під час обговорення на нараді виступила з ініціативою подати проектну пропозицію: створення центру підприємницької діяльності для сільських жінок.

Представник ГО ознайомила учасників наради щодо подання проекту місцевих ініціатив для ВПО, що фінансуються ГО «Кримсос», під назвою «Створення вуличного велетренажерного центру» та про складання документів для проектної пропозиції, що фінансується Програмою «CLEAR», для покращення доступу ВПО до води, каналізації й гігієни.

27 переглядів0 коментарів