top of page
  • Фото автораПресслужба

Румунські партнери показали своє обладнання і продемонстрували навички


4 грудня 2020 року в комуні Владень (Румунія ) у партнерстві з м. Новоселиця (Україна) в рамках реалізації проєкту "Транскордонне співробітництво пожежно – рятувальних служб", код ENI 2SOFT / 4.2 / 89, провели Спеціалізований захід, у якому прийняли участь члени цільової групи Проєкту з Румунії та України а також інші зацікавлені сторони.
Захід передбачав організацію практичних вправ для підвищення кваліфікації членів цільової групи. Було продемонстровано техніку, обладнання та аксесуари з числа комплектації пожежно-рятувального автомобіля, придбаного комуною Владень в рамках проекту. Члени цільової групи поділившись на групи, виконували спеціалізовані вправи з реагування в надзвичайних ситуаціях. Також були продемонстровано вправи з евакуації, порятунку людей та матеріальних цінностей. На завершення волонтери виконали вправи з оповіщення населення про тривогу.

Результатом заходу стало професійне вдосконалення навичок екстреного реагування в надзвичайних ситуаціях та обмін досвідом волонтерських команд, членів цільової групи транскордонного проекту.

Загальна вартість проекту - 331 100 євро(8893759.87 грн., згідно курсу ІНФОЄВРО), з яких безповоротна фінансова допомога Європейського Союзу становить 297 990 євро( 8004383.89 грн., згідно курсу ІНФОЄВРО). Новоселицька міська рада отримає 131 985 Євро(3545282 грн., згідно курсу ІНФОЄВРО). Проект впроваджується в Румунії повіт Ботошань, комуна Владень та в Україні місто Новоселиця.

Спільна Операційна Програма Румунія-Україна 2014-2020 фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.

Для додаткової інформації просимо звертатися до менеджера проєкту по якості, Майї Ракочі, тел. 0954538201,e-mail: novmeria@gmail.com